Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuWizyta Angeli Merkel w Argentynie i spotkanie z niemieckimi przedsiębiorcami

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Jan Włodarczyk | 2017-06-09 17:01:53
wizyta angeli merkel w argentynie

W dniu 8 czerwca 2017r. kanclerz Niemiec Angela Merkel przybyła z jednodniową wizytą do Buenos Aires.

Przed oficjalnym spotkaniem z prezydentem Argentyny Mauricio Macrim, udała się na spotkanie z niemieckimi przedsiębiorcami oraz przedstwicielami niemieckich organizacji działających na terenie kraju, aby wysłuchać ich refleksji na temat możliwości inwestycyjnych w Argentynie oraz szans na ich rozwój.

Przedsiębiorcy podkreślili takie kwestie, jak konieczność zapewnienia długoterminowego planowania i ustalenia jasnych przepisów dotyczących inwestycji, potrzeba większej przejrzystości informacji i niższych kosztów finansowania. Zwrócili również uwagę na występujące braki w Argentynie w zakresie infrastruktury i logistyki, konieczność rozwoju portów, sieci dróg lądowych oraz szlaków rzecznych.

Podczas oficjalnego spotkania Angeli Merkel z prezydentem Mauricio Macrim, politycy poruszyli temat szczytu G20, który 7 i 8 lipca 2017r. odbędzie się w Hamburgu, a następnie w 2018 roku w Buenos Aires. Rozmawiali również na temat Mercosur i Unii Europejskiej, a także warunków dołączenia przez Argentynę do Organizacji Współpracy Gospodarczej i Rozwoju.

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Tłumaczenia medyczne

Biuro tłumaczeń Reddo Translations świadczy usługi z zakresu tłumaczeń medycznych. Tam, gdzie dro...
Polska - Warsaw 2021-04-20 Dodał: Marta Januszewska Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Pozostałe branże Zobacz ofertę

Tworzenie treści na stronę internetową - Pomoc w zdobyciu pracownika

Witam, zajmujemy się tworzenie treści na strony zajmujące się pomocą w pozyskaniu pracownika z ...
Polska - Sokola 2020-11-27 Dodał: Łukasz Tomaszczyk IT/ICT, Pozostałe branże Zobacz ofertę

Matula Kancelaria Prawna

Oferujemy kompleksową obsługę prawną spółek, osób prowadzących działalność gospodarczą i osób fiz...
Polska - Wrocław 2016-04-22 Dodał: Adrian Matula Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert